Друк на циліндрах.

У нашому парку з’явився новий верстат для прямого друку по циліндрах. Тепер можна друкувати безпосередньо на кружки, флакони, колби, ручки та інші циліндри. Фарби підбираємо по ситуації, є спеціальні по склу, пластику, металу. Чекаємо Ваші прорахунки на пошту, оперативно порахуємо і відповімо.
З повагою, компанія Спецдрук.

На склад надійшли картонні тубуси для упаковки скретч-плакатів форматом до А3 + (320х450 мм). Тубуси укомплектовані металевими кришками “срібного” і “золотого” кольорів глибиною 10 мм (для щільної закупорки). На тубус можлива поклейка поліграфії з Вашим дизайном, в т.ч. зі спецефектами (вибірковий лак, ламінація, тиснення та інші). Продаж можливий від 10 шт.

Чекаємо Ваших замовлень на нашу пошту або по телефону (044) 209-03-27.

Раді повідомити Вам про розширення наших можливостей!
На нашому виробництві з’явилась нова УФ-сушка, яка дозволяє виконувати замовлення із нанесення скретч-покриття за 1 день! Тираж при цьому готовий до порізки та видачі клієнту одразу, без додаткового просихання. Якісні європейські фарби чудово стираються з паперу, лаку та ламінату. В наявності є срібний та золотий (бронзовий) кольори скретч-фарб.
Формат друку залишився тим самим – 500×700 мм або менше.
Бонус – тепер ми можемо робити вибіркове УФ-лакування для наших типографій-партнерів!
З оновленим прайсом Ви можете ознайомитись тут.
Як завжди, з усіх питань пишіть нам на manager@shelkuha.com.ua або зателефонуйте (044) 209-03-27.
З повагою, Спедрук.