ПОСТДРУКОВІ РОБОТИ
Рулонний ламінація, біговка, фальцювання, перфорація, збірка і склейка, приклейка на краплю і інші післядрукарські роботи.

ПІСЛЯДРУКАРСЬКІ РОБОТИ

Тунельна або тигельна висічка

Для великих та постійних тиражів рекомендуємо використовувати тунельну вісічку. Для такої висічки потрібно виготовити спеціальний штамп, який зможе чудово висікати продукцію навіть з тонкого паперу. Така висічка гарно підходить для етикеток, календарів, карток, фішек та багато іншого. Можлива висічка навіть шкіри та виробів із тонкого пластику. Виріб після такої висічки буде мати рівний край вздовж всього периметру, без “замків” та інших нерівностей. Для невеликих та разових тиражів рекомендуємо тигельну висічку з виготовленням більш дешевого штампу. З такою висічкою можлива робота з тиражами від 500 виробів форматом від 100*70 мм до 320*450 мм.

Бігування, перфорація, порізка та фальцування поліграфії

У нас встановлено обладнання для якісного бігування та перфорації поліграфії навіть з невеликими тиражами. Можливе також фальцування поліграфії та її упаковка в плівку (в тому числі поштучно).

Приклеювання на клеючу краплю

У нас є можливість приклеїти Вашу продукцію на клеючу краплю для тимчасової фіксації. Таке приклеювання чудово підходить для фіксації тестових зразків, картонних карток в буклет, різноманітних пробників та іншого. Після зняття крапля не залишає ніяких слідів, що вигідно відрізняє її від двостороннього скотчу.

Суцільне УФ лакування

В найближчому майбутньому у нас буде встановлена машина для суцільного лакування поліграфії форматом до А2. Для прорахунку напишіть ТЗ Вашого замовлення на пошту, швидку відповідь гарантуємо!

Останні роботи